TECHNICKÝ POPIS:Jak funguje?


Posláním SMS na SIM kartu umístěnou v zařízení dostaneme v odpovědi polohu zařízení, po zavolání na SIM kartu pak můžeme slyšet, co se děje v jeho okolí.


Podrobněji:

Zařízení pošle v SMS-ce koordináty aktuálního pobytu, které pak pomocí např. programu Google Maps nebo Earth rychle nalezneme, neboť údaje z SMS zprávy jen několika kliknutími otevřeme v Google Maps na počítači, tabletu nebo telefonu, samozřejmě k tomu potřebujeme wifi nebo mobilinternet.

K provozu zařízení je potřebná SIM karta.

Ke zjištění polohy je třeba na SIM kartu poslat SMS s daným kódem. Potom zakrátko, během 1 minuty dostanete v odpovědi informace o cele. Po jejich zadání na příslušné stránce budete vidět přibližnou polohu sledovacího zařízení.

K odposlechu pak nemáte jiný úkol, než zavolat na číslo SIM karty, umístěné v zařízení. Po několika zvoněních je pak čistě slyšet, co se děje v okolí zařízení. Tato funkce je jednosměrná, tj. my slyšíme co zní v okolí zařízení, ale ten kdo je v jeho blízkosti neslyší, co my mluvíme u telefonu!
Jednoduché použití:1. Zavoláme nebo pošleme SMS na SIM kartu, která je umístěna v sledovacím zařízení.

2. Jako odpověď dostaneme SMS-ku s aktuálními informacemi o celách zařízení, nebo v případě zavolání můžeme poslouchat, co se děje v blízkosti zařízení.


Jiné užitečné vlastnosti:


SOS funkce – stlačením tlačítka volá jedno z pěti volitelných čísel

Komu je doporučeno?


Může být užitečné starostlivým rodičům, partnerům, vedoucím firem, vedoucím vozového parku, půjčovnám aut, komukoliv, kdo chce mít zabezpečeny své blízké, své auto nebo jiné hodnotné věci.

990 Kč!!Název výrobku Volitelné barvy Obrázek Množství
Mini GSM sledovací a odposlouchávací zařízení černé
ks


Dopravní náklady: 150 Kč

Více než 200 dalších akcí | Všeobecné Obchodní Podmínky